Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.06.2018 10:31
Fallout 76 pojawi się już w sierpniu?
535V

Fallout 76 pojawi się już w sierpniu?

Niespodziewana zapowiedź Fallout 76 wraz z obietnicą pokazu gry na konferencji Bethesdy na targach E3 2018 rozgrzała publikę. Później wyszły informacje, że gra skupi się na sieciowej rozgrywce surwiwalowej a'la Rust. Teraz okazuje się, że zagrać możemy jeszcze w te wakacje.

Fallout 76 został ujawniony kilka dni temu na specjalnej transmisji Bethesdy. Niektórzy szybko zaczęli roztaczać wizję nad kolejnym RPG od Bethesdy. Jednak plotki jakie się pojawiły błyskawicznie zestrzeliły te wizje. Gra ma być tytułem nastawionym na sieciową grę z aspektami surwiwalu a'la Rust.

Fallout 76 to gra sieciowa z elementami surwiwalu a'la Rust

Jeśli to się potwierdzi, to wydawca ma szansę pozyskać nową grupę fanów, ale ryzykuje także zrażenie starych wyjadaczy, którzy jakoś przełknęli gorzką pigułkę jaką zaserwowała Bethesda wraz z przejściem w trójwymiar. Kiedy gra się pojawi - dowiemy się prawdopodobnie na E3 2018.

Jednak na brytyjskim Amazonie pojawiła się data premiery, ustalona na 4 sierpnia. Jest to co prawda sobota, ale informacja na kartach produktu mówi o dostarczeniu przedmiotu najpóźniej do 4 sierpnia, więc premiera może być zaplanowana na piątek, 3 sierpnia.

Jeśli Amazon tutaj nie strzela w ciemno, to od momentu zapowiedzi do premiery miną... dwa miesiące.

Tagi: Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 xbox