Anna Jurak Anna Jurak 30.05.2018 14:39
Crying is not Enough - premiera na PC już wkrótce
393V

Crying is not Enough - premiera na PC już wkrótce

Jak daleko można się posunąć, by odzyskać ukochaną osobę? Protagonista gry Crying is not Enough zawędruje w tym celu aż do równoległego wymiaru, a w nim czyhać będą liczne potwory.

Crying is not Enough to gra akcji utrzymana w konwencji survival horroru. Za produkcję odpowiedzialne jest niezależne studio Storyline Team. Gra zadebiutuje 8 czerwca na PC. Natomiast we wrześniu ma się również ukazać na konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One

S.O.N - psychologiczny horror o poszukiwaniu zaginionego syna

Crying is not Enough wcielimy się w 35-letniego Jacoba, który pragnie wybudzić swoją ukochaną ze śpiączki. Jej przyczyną był wypadek samochodowy, w którym oboje uczestniczyli. Mężczyzna odczuwa ogromne poczucie winy i zrobi wszystko, by jego partnerka się ocknęła. Pomoc znajduje u tajemniczej nieznajomej, która powierza mu w zamian pewne zadanie. Otrzymana misja zaprowadzi nas do równoległego wymiaru, przepełnionego niebezpiecznymi potworami. Będziemy balansować na granicy dwóch światów, rozwiązywać zagadki i pokonywać tych którzy staną nam na drodze. W walce posłużą nam nie tylko pięści, ale także broń palna, którą z biegiem rozgrywki przyjdzie nam ulepszać. Przydatne będą również liczne umiejętności, zdobywane wraz ze wzrostem poziomu postaci. Gra ma posiadać kilka możliwych zakończeń, do których doprowadzą dokonywane przez nas wybory. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun. W galerii znajdziecie także kilka screenów z gry:

Crying is not Enough - zwiastun

Źródło: dualshockers.com, YouTube (Storyline Team Games)

Tagi: Crying is not Enough pc playstation 4 Storyline Team wideo xbox one