Daniel Stroński Daniel Stroński 24.05.2018 13:17
Zapytaj Sama - oto osobisty asystent gracza od Ubisoftu
216V

Zapytaj Sama - oto osobisty asystent gracza od Ubisoftu

Ubisoft przygotowało coś wyjątkowego dla graczy - sztuczną inteligencję, która ubarwi nasz kontakt z grami od francuskiego wydawcy. Poznajcie Sama.

Sam to bot Ubisoftu, który ma pomóc graczom w rozmaitych rzeczach związanych z grami francuskiego wydawcy. Grafiki promocyjne i zwiastun pokazują, że Sam jest w stanie odpowiedzieć np. co znajdzie się w nadchodzącej aktualizacji, do czego możemy wykorzystać poszczególne gadżety z Rainbox Six Siege czy gdzie są znajdźki w The Division.

E3 2018 - konferencje Sony, Ubisoftu, EA, Microsoftu, Square Enix, Bethesdy

Na razie Sam rozumie jedynie język angielski i jest w fazie bety. Ostrzega też, że może odsyłać do poradników i materiałów w Internecie, które nie były tworzone we współpracy z wydawcą, toteż nie odpowiada za ich zawartość. Bot dostępny jest w mobilnej aplikacji Ubisoft Club (Google Play (76 MB), iOS) i póki co wydaje się być ciekawostką, która ma zachęcić graczy do ściągnięcia aplikacji. Ubi zapewnia jednak, że Sam działa w oparciu o technologię Google Cloud’s Dialogflow Enterprise Edition i nieustannie uczy się czegoś nowego poprzez kontakt ze społecznością graczy.

Zapytaj Sama! - zwiastun bota Ubisoftu

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: sam Ubisoft