Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 21.05.2018 13:50
Vampyr w złocie - gra ukaże się 5 czerwca
461V

Vampyr w złocie - gra ukaże się 5 czerwca

Premiera najnowszej gry od Dontnod Entertainment - Vampyr miała odbyć się 5 czerwca. Teraz możemy być pewni, że tytuł trafi do nas w planowanym terminie.

Vampyr to RPG akcji, w którym wcielimy się w rolę chirurga wojskowego. Jego zadaniem jest zapobiec epidemii hiszpanki, lecz sam został ugryziony przez wampira, co powoduje dylematy moralne u bohatera.

Vampyr - niespełna godzina materiału z rozgrywki

5 czerwca ukaże się Vampyr - gra studia Dontnod Entertainment odpowiedzialnych m.in. za Life is Strange. Ostatnio twórcy prezentowali nam obszerny, godzinny materiał z rozgrywki, a teraz mamy oficjalne zapewnienie, że gra ukaże się w planowanym terminie.

Na oficjalnym Twitterze studia pojawiło się zdjęcie, które przedstawia gotowe już do wysyłki pudełka z grą Vampyr na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One. Oznacza to, że gra osiągnęła status "złoty" i ewentualne poprawki będą implementowane po premierze gry w formie łatek.

Deweloperzy ujawnili także jednego z naszych przeciwników - Ekonów. Są to wampiry dysponujące niebywałą szybkością, dzięki której mogą poruszać się i reagować, a co za tym idzie unikać naszych ataków szybciej od pozostałych istot.

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/vampyr-gone-gold-weeks-june-5th-release/

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive pc playstation 4 vampyr wideo xbox one