Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.05.2018 14:35
Black Desert Online - 23 maja do gry trafi nowa klasa
730V

Black Desert Online - 23 maja do gry trafi nowa klasa

Black Desert Online to MMO rozwijane od 2016 roku. Obecnie w grze jest 15 klas postaci, do których już wkrótce dołączy kolejna - Lahn.

Już wkrótce do Black Desert Online trafi nowa postać. Gracze posiadający subskrypcje mogą sprawdzić jej możliwości już teraz, bo od 9 maja trwa Subscription Event.

Black Desert Mobile cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Szesnasta klasa postaci - Lahn będzie dostępna dla wszystkich w Black Desert Online 23 maja. Lahn jest mistrzynią sztuk walki, która kształciła się w dynastii Dalekiego Wschodu. Jej historia zaczyna się od zostania kapłanką, ale popada w układ, w wyniku którego tragicznie traci swojego kochanka na polu bitwy.

Lahn używa nowej rozciągliwej broni zwanej Wahadłem Półksiężyca, która jest przeznaczona wyłącznie dla niej. Jest to krótkie ostrze w kształcie półksiężyca zakończone długim kawałkiem tkaniny. W jej arsenale znajduje się także Szlachetny Miecz będący krótkim ostrzem, który jest bronią "z ręki". Lahn to bardzo szybka i zwinna klasa wykorzystująca taneczne ruchy bojowe. Umiejętność Nimbus Stride pozwala jej zręcznie przesuwać się w powietrzu, ukazując zarówno elegancję, jak i moc.

Black Desert Online - prezentacja Lahn

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: black desert online pc Pearl Abyss wideo