Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.05.2018 20:30
Once Upon a Time in Hollywood. Margot Robbie oficjalnie w nowym filmie Tarantino
561V

Once Upon a Time in Hollywood. Margot Robbie oficjalnie w nowym filmie Tarantino

Potwierdziły się, pojawiające się od jakiegoś czasu, plotki. Margot Robbie dołączyła do obsady nowego filmu Quentina Tarantino.

Margot Robbie potwierdziła swój udział w nowym filmie Quentina TarantinoOnce Upon a Time in Hollywood. Gwiazda – która wcieli się w nim w Sharon Tate - zdradziła, iż nie może doczekać się współpracy z legendarnym reżyserem.

Sherlock Holmes 3 z datą premiery

Zawsze chciałam zobacz go przy pracy. Chciałam zobaczyć jak rządzi na planie i prowadzi ludzi, jaka panuje u niego atmosfera, jak wygląda scenariusz i jak to wszystko przekłada się na codzienną pracę. Jestem zafascynowana tym wszystkim. Będzie to na pewno szalone doświadczenie, zobaczenie tego wszystkiego na własne oczy. To jest coś o czym od zawsze marzyłam.

Sharon Tate odgrywa istotną lecz małą rolę w nowym filmie Tarantino, Robbie stwierdziła jednak, iż jest zadowolona z tego, iż tym razem nie będzie główną twarzą produkcji. Podkreśliła również swoje odczucia związane z tym, iż wciela się w prawdziwą osobę.

Czuję odpowiedzialność za każdą postać. Chce zagrać ją właściwie, zrozumieć jej emocjonalną podróż.

Robbie nie obce jest granie prawdziwych postaci, wcielała się ona w osoby, które żyły naprawdę w filmach takich jak Wilk z Wall Street, Goodbye Christopher Robin i Ja, Tonya. Jak poradzi sobie u Quentina Tarantino? Odpowiedź na to dostaniemy w przyszłym roku.

Źródło: https://screenrant.com/margot-robbie-tarantino-movie-hollywood/

Tagi: Margot Robbie once upon a time in hollywood Sony Pictures Entertainment

Nie przegap