Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.04.2018 15:11
Far Cry 2 lepsze od Far Cry 5? Ten materiał pokazuje, że tak
2344V

Far Cry 2 lepsze od Far Cry 5? Ten materiał pokazuje, że tak

Far Cry 2, gra mająca 10 lat na karku jest lepsza od Far Cry 5? Najnowsze wideo Crowbcata pokazuje, że mimo upływu dekady, seria Ubisoftu poza grafiką i rozmiarami świata - cofa się w rozwoju.

Crowbcat tworzy od dawna materiały, które albo porównują z sobą dwie produkcje, albo wytyka w swoim materiałach grzeszki branży gier. Tym razem postanowił na tapet wziąć Far Cry 5 i porównać grę Ubisoftu z Far Cry 2, które na konsole poprzedniej generacji wyszło 10 lat temu.

Far Cry 5 najlepiej sprzedającą się odsłoną serii

Efekty porównania mogą zaskoczyć wielu. Far Cry 2 jest po prostu bardziej rozbudowane, oferuje ogromnie większe przywiązanie do detali, SI przeciwników stoi kilka poziomów wyżej. Już nawet nie mówimy o niesamowitej jak na tamte czasy technologii rozprzestrzeniania się ognia, która nadal robi niesamowite wrażenie.

Far Cry 2 lepsze od Far Cry 5?


Nie oznacza to oczywiście, że Far Cry 5 jest do kitu. Materiał pokazuje coś innego, smutniejszego. Rozwój technologiczny poszedł ogromnie do przodu, ale deweloperzy z tego w ogóle nie korzystają i większe wrażenie robią gry sprzed 10 lat oferując nam detale o jakich teraz możemy pomarzyć.

Tagi: