Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.02.2018 17:17
Persona 5: Dancing Star Night i Persona 3: Dancing Moon Night z wsparciem dla PS VR
402V

Persona 5: Dancing Star Night i Persona 3: Dancing Moon Night z wsparciem dla PS VR

Roztańczone Persona 5: Dancing Star Night i Persona 3: Dancing Moon Night zabiorą serię nie tylko na parkiet, ale i w wirtualną rzeczywistości. 

Persona 5: Dancing Star Night Persona 3: Dancing Moon Night przeniosą poszczególne odsłony jRPG-owej serii w strukturę rytmicznej gry tanecznej. Okazuje się, że twórcy szykują pewną niespodziankę, o której wcześniej nie wspominali. Wersje na PS4 będą oferowały elementy VR.

Shn Megami Tensei V wkracza w pełen etap produkcj

Persona 5: Dancing Star Night Persona 3: Dancing Moon Night będą w jakiś sposób wspierały wirtualną rzeczywistości. W japońskim PS Store pojawiła się stosowna informacja zdradzająca, że tytuł będzie kompatybilny z PS VR. Nie znamy jednak szczegółów i nie wiemy w jaki sposób będzie owe wsparcie funkcjonowało. Opis przy  zamówieniach przedpremierowych wspomina również o uczestniczeniu w rozmowach z bohaterami oraz bogatej personalizacji postaci.

Gry pojawią się w Japonii z dniem 24 maja na konsolach PS4 i PS Vita. Na razie nie otrzymaliśmy informacji na temat angielskiej wersji językowej.

Persona 3: Dancing Moon Night - Junpei Iori na zwiastunie

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/persona-3-dancing-moon-night-persona-5-dancing-star-night-playstation-vr-support

Tagi: Atlus persona 5: dancing star night playstation 4 playstation vr wideo