Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.01.2018 12:55
Życzenie śmierci - zobaczcie nowy zwiastun filmu z Brucem Willisem
478V

Życzenie śmierci - zobaczcie nowy zwiastun filmu z Brucem Willisem

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Życzenia śmierci – nowej wersji kultowego filmu z lat 70-tych. W roli głównej Bruce Willis.

Czy Bruce Willis wraca do formy? Odpowiedź na to pytanie udzieli Życzenie śmierci – nowy obraz w reżyserii Eli Rotha (Hostel). Jak prezentuje się zarys fabularny nowej wersji klasyka z lat 70-tych? Oddajmy głos samemu dystrybutorowi.

Robin Hood na nowych zdjęciach

Paul Kersey jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Oprócz Bruce’a Willisa w obsadzie znaleźli się m.in. Vincent D’Onofrio, Elisabeth Shue, Camila Morrone, Kimberly Elise i Dean Norris. Autorem skryptu jest Joe Carnahan (Drużyna A). Premiera została zaplanowana na 6 kwietnia.

Tagi: death wish Video życzenie śmierci