Kacper Mądry Kacper Mądry 08.12.2017 20:48
Outlast 3. Powstają kolejne odsłony horroru
2914V

Outlast 3. Powstają kolejne odsłony horroru

Outlast 3 nadchodzi, a wraz z nim jeszcze jedna produkcja, która przedstawi kolejne wydarzenia z uniwersum gry. Gotowi, aby znów złapać za kamerę?

Outlast autorstwa Red Barrels już dwa razy zabrało nas w przerażającą podróż, w której naszym jedynym towarzyszem jest kamera wideo. Jeśli mało Wam horrorów, to mamy dobrą wiadomość! Twórcy pracują nad Outlastem 3 oraz jeszcze jedną produkcją, nazywaną przez nich oddzielnym doświadczeniem.

Więcej o poprzednich odsłonach Outlast znajdziecie w naszej bazie

Deweloper przekazał światu informację o tym, że na pewno możemy spodziewać się kolejnej części Outlasta. Będzie to klasyczna odsłona w stylu poprzednich części, oznaczona cyfrą 3. Zanim jednak przyjdzie nam powrócić do znanej formuły horroru w Outlaście 3, twórcy zamierzają wypuścić produkcję będącą oddzielnym doświadczeniem. Nie zdradzono żadnych szczegółów, więc możemy się tylko domyślać, co takiego planują twórcy. Czyżby Outlast miał trafić na PlayStation VR?

Red Barrels poinformowało również, że nie powinniśmy się spodziewać żadnych dodatków DLC do drugiej części gry. Pierwsze Outlast od początku było projektowane wraz z ewentualnym dodatkiem, a druga odsłona to zakończona historia. Wszelkie nowe pomysły, na które wpadli twórcy, zamierzają wykorzystać w trzeciej odsłonie.

Outlast Trinity - oficjalny zwiastun

 

Źródło: Facebook (Red Barrels)

Tagi: Outlast Trinity PlayStation 4 red barrels Warner Bros. Interactive