Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.12.2017 18:21
Dragon Ball FighterZ prezentuje w akcji okrutnego Kid Buu
679V

Dragon Ball FighterZ prezentuje w akcji okrutnego Kid Buu

Dragon Ball FighterZ ukazuje jednego z najokrutniejszych i najpotężniejszych antagonistów z drugiej serii anime. Kid Buu otrzymał dzisiaj własny zwiastun, a my możemy podziwiać jego szalony styl walki.

Dragon Ball FighterZ w ostatnim czasie otrzymało potwierdzenie obecność trójki nowych bohaterów. Do obsady dołączyli Adult Gohan, Gotenks i Kid Buu. Ten ostatni dostał właśnie materiał wideo, na którym możemy podziwiać jego zagrania.

Dragon Ball FighterZ - Gotenks chwali się ruchami na nowym zwiastunie

Dragon Ball FighterZ pozwoli zawalczyć jako Kid Buu. Okrutny wojownik jest brutalny, dziki i nieprzewidywalny. Postać jest niezwykle szybka i podczas starć wykorzystuje swoje unikalne zdolności. Wojownik potrafić zamienić przeciwnika w cukierka i rozciągać swe ciało.

Dragon Ball FighterZ - prezentacja Kid Buu

Dragon Ball FighterZ pojawi się na rynku w dniu 26 stycznia. Po premierze otrzymamy co najmniej 8 nowych bohaterów w formie płatnych DLC. Nie znamy na razie pełnej obsady zawodników, ale twórcy co jakiś czas ujawniają kolejne postacie. W najbliższym czasie swój zwiastun otrzyma zapewne Adult Gohan.

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ kid buu PlayStation 4 wideo