Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.11.2017 17:25
Crash Bandicoot otrzyma niesamowitą replikę Aku Aku
1025V

Crash Bandicoot otrzyma niesamowitą replikę Aku Aku

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to świetnie odświeżony pakiet kultowych gier. Jeśli jesteście największymi fanami serii, to trudno Wam będzie przejść obojętnie obok dzieła, które szykuje First 4 Figures.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy przywróciło szał na ikonicznego bohatera i jego uniwersum. Nic więc dziwnego, że na rynek trafiają unikalne gadżety związane z serią. Teraz pora na prawdziwe dzieło sztuki prosto od profesjonalistów z First 4 Figures.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzyma figurki i inne produkty od NECA

Ikoniczna maska Aku Aku otrzyma własną figurkę i to w trzech różnych wersjach. Każda z nich zostanie wykonana w skali 1:1 i będzie utrzymana na podstawce w kształcie rozpadającej się skrzynki. Za poszczególne figurki przyjdzie nam zapłacić $384.99.

Crash Bandicoot N. Sane Trillogy - maska Aku Aku od First 4 figures

Powyżej możecie obejrzeć podstawowy wariant figurki. W ofercie sklepu First 4 Figures znajduje się również wersja ekskluzywna, która cechuje się oczami podświetlanymi przez diody LED. Trzeci model to z kolei Aku Aku pomalowany złotą farbą.

W galerii poniżej znajdziecie więcej zdjęć i materiał wideo prezentujący dokładnie dzieło. Replikę możecie zamówić w tym miejscu.

Crash Bandicoot - First 4 Figures przedstawia maskę Aku Aku

Źródło: https://www.first4figures.com/collectibles/crash-bandicoot-life-size-replicas/aku-aku-mask-combo-edition.html

Tagi: Activision aku-aku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy figurka First 4 figures Vicarious Visions

Nie przegap