Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.11.2017 14:49
Blue Angels Aerobatic Flight Simulator wygląda jak gra na PS2
654V

Blue Angels Aerobatic Flight Simulator wygląda jak gra na PS2

Blue Angels Aerobatic Flight Simulator to nowy symulator przygotowany we współpracy z Marynarką Stanów Zjednoczonych. Skupi się na wykonywaniu akrobacji w pojedynkę lub z innymi graczami. Szkoda tylko, że wygląda jak gra na PlayStation 2.

Blue Angels Aerobatic Flight Simulator to symulator latania skupiający się na wykonywaniu powietrznych akrobacji. Tytuł powstał we współpracy z Marynarką Stanów Zjednoczonych. Całość brzmi ciekawie, choć niestety wizualnie nie wygląda to najlepiej, zwłaszcza jeśli obejrzeć wideo umieszczone u dołu newsa.

Ace Combat 7: Skies Unknown wygląda olśniewająco w VR

Za projekt odpowiedzialne jest studio RORTOS założone w 2012 roku przez entuzjastów lotnictwa. Twórcy Blue Angels Aerobatic Flight Simulator skonsultowali się z pilotami z Blue Angels - zespołu akrobacyjnego Marynarki Stanów Zjednoczonych. Piloci udzieli wielu cennych wskazówek przywiązując wagę do najmniejszych detali.

Podczas grania w Blue Angels Aerobatic Flight Simulator będziemy musieli wykazać się opanowaniem i umiejętnością zwracania uwagi na wiele ważnych szczegółów - wysokość, prędkość wyjściowa czy geometria. Twórcy obiecują wierne odwzorowanie wszystkich czynników. Szkoda tylko, że wizualnie nie prezentuje się najlepiej, najprawdopodobniej więc przejdzie bez większego echa. Taka już jednak przypadłość symulatorów.

Blue Angels Aerobatic Flight Simulator - prezentacja

Entuzjaści symulatorów i akrobacji powietrznych będą mogli zagrać w Blue Angels Aerobatic Flight Simulator już jutro, bo wtedy gra debiutuje w PlayStation Store. Nie znamy jednak jeszcze ceny, ale zbyt wysoka być nie powinna - osobiście spodziewam się ceny 63 złotych. W galerii poniżej znajdziecie jeszcze kilka zrzutów ekranu.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/11/27/how-an-aviation-enthusiast-collaborated-with-the-us-navy-to-create-ps4s-blue-angels-flight-simulator/

Tagi: Blue Angels Aerobatic Flight Simulator galeria playstation 4 rortos us navy wideo

Nie przegap