Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.11.2017 15:27
Gwint - kampania fabularna dopiero w przyszłym roku
407V

Gwint - kampania fabularna dopiero w przyszłym roku

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana miało otrzymać kampanię fabularną jeszcze w tym roku. CD Projekt RED poinformowało jednak, że w związku z chęcią dopracowania jej, pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana znajduje się obecnie w fazie otwartych testów beta. Twórcy nieprzerwanie pracują nad balansem rozgrywki, dodają nowe karty i rozwiązania, a sama karcianka cieszy się dużym uznaniem i wysoką popularnością. Na tyle dużą, że miała zostać wzbogacona o tryb fabularny.

Co zmieniło się po ostatniej aktualizacji Gwinta?

Niestety, Wojna Krwi, czyli kampania fabularna przygotowana na potrzeby Gwinta nie pojawi się w tym roku. Twórcy chcą ją dopracować i rozbudować, więc przesuwają premierę na przyszły rok, choć bez konkretnej daty. Wiadomość przekazał Marcin Iwiński, współzałożyciel studia.

Wojna Krwi, czyli kampania fabularna GWINTA, ukaże się w 2018 roku. Chcemy jeszcze bardziej rozbudować rozgrywkę, a to wymaga czasu. To dla nas ważna i trudna decyzja, bo wielu z Was chciało zagrać w nową przygodę ze świata Wiedźmina w okresie świątecznym. Dlatego chciałbym Was bardzo przeprosić i jednocześnie zapewnić, że zrobimy wszystko, aby jakość Wojny Krwi zrekompensowała dłuższy czas oczekiwania.

W przyszłym roku mają też zakończyć się beta-testy Gwinta, choć i tutaj nie ma konkretów co do daty premiery.

W 2018 roku planujemy również zakończyć betatesty GWINTA. Będziemy częściej aktualizować grę o nowe karty, wyzwania i przedmioty, a także nadal usprawniać i balansować rozgrywkę. Chcemy, aby zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby dopiero zaczynające zabawę czerpały z niej mnóstwo radości.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że twórcy obiecali, iż po wyjściu z fazy testowej zachowamy swoje postępy. Jeśli wierzyć ich obietnicom, nie musimy martwić się o utratę postępu. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularnej kampanii, która ma w przyszłym roku trafić do Gwinta.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - zwiastun kampanii fabularnej

 

Źródło: https://www.playgwent.com/pl/news/10121/informacja-o-dacie-premiery-wojny-krwi-oraz-planach-zwiazanych-z-publiczna-beta-gwinta

Tagi: CD Projekt RED Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana kampania fabularna playstation 4 Wojna Krwi