Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.10.2017 12:29
Numskull zapowiada oficjalne okulary PlayStation dla graczy
1659V

Numskull zapowiada oficjalne okulary PlayStation dla graczy

Słuchawki dla graczy, klawiatury i myszy, fotele, biurka, a teraz jeszcze okulary dla graczy. I to wszystko z oficjalną licencją Sony, brandowane marką PlayStation. Akcesoria kierowane "dla graczy" przypominają o tym, jak absurdalny potrafi być marketing.

Numskull tworzy licencjonowane akcesoria i gadżety growe. Tym razem firma pozyskała oficjalną licencję Sony PlayStation i stworzyła brandowane znakami PlayStation okulary dla graczy. Czy te oznakowanie się odznacza? Znakami PlayStation po bokach okularów. A co mamy rozumieć przez pojęcie okulary dla graczy?

Cóż, specjalne szkła, które filtrują niebieskie światło płynące do nas z telewizora. Według producenta ma to pozwolić na zmniejszenie zmęczenia oczu po dłuższych sesjach z grami, a także niwelować wysuszanie oka. Dodatkowo, Numskull twierdzi, że zastosowana technologia ograniczania światła UV pozwala na wyostrzenie obrazu co ma dać nam przewagę w sieciowych potyczkach...

Numskull PlayStation Glasses

Brzmi jak bzdura i raczej jest bzdurą. Jeśli pamiętacie okulary marki Gunnar, to one także były reklamowane jako sprzęt dla graczy, mający pomóc im w osiąganiu lepszych wyników. Z tym, że nikt nigdy tego nie zweryfikował (a jeśli, to negatywnie) do końca. Czym więc propozycja Numskull się różni od innych tego typu okularów? Ceną (25 funtów) oraz brandem oficjalnego akcesorium PlayStation.

Ja zamiast tego polecałbym po prostu ewentualną wizytę u okulisty, dobór odpowiednich okularów i odpowiednie ustawienie TV (lub zainstalowanie f.lux na PC).

Źródło: http://www.numskull.co.uk/official-ps4-gaming-glasses/

Tagi: Numskull playstation 4

Nie przegap