Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.10.2017 10:51
Pojawi się nowy model PlayStation 4 Pro
4380V

Pojawi się nowy model PlayStation 4 Pro

PlayStation 4 Pro jako sprzęt doczeka się małej aktualizacji o czym poinformował japoński oddział Sony. Informacja pojawiła się obok zapowiedzi nowych modeli PlayStation VR i PS Move.

Wczoraj informowaliśmy o nowych modelach PlayStation VR i PlayStation Move. Gogle doczekają się lekkiej zmiany designu, co wpłynie na możliwość integracji ze słuchawkami czy wygodniejszą obsługę urządzenia. Oprócz tego mają pojawić się nowe modele PS Move, które wyposażone będą w USB micro.

Pojawią się nowe modele PlayStation VR i PS Move

Teraz pojawiła się informacja, że podobnej aktualizacji doczeka się PlayStation 4 Pro. Konsola w wersji kolorystycznej "Jet Black" opisana będzie kodem CUH-7100 zamiast dotychczasowego CUH-7000. Limitowana wersja konsoli sprzedawana z Monster Hunter World również będzie opisana nowym numerem.

Serwis 4Gamer zapytał Sony o przyczynę zmiany. Oczywiście chodzi o "aktualizację wewnętrznych komponentów", co jednocześnie nie będzie miało wpływu na specyfikację. Nie ma więc większego powodu by zaopatrywać się w nowszy model. Podobne zmiany wiążą się zwykle ze zmniejszenie kosztów produkcji.

Źródło: https://www.dualshockers.com/playstation-pro-hardware-update/

Tagi: playstation 4 pro

Nie przegap