Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 09:07
Dishonored: Death of the Outsider - kim jest tytułowy Odmieniec?
493V

Dishonored: Death of the Outsider - kim jest tytułowy Odmieniec?

Dishonored: Death of the Outsider pojawi się już jutro. Zanim to nastąpi możemy bliżej zapoznać się z tytułową postacią. Na nowym wideo twórcy wyjaśniają kim jest i czy faktycznie musi umrzeć.

Dishonored: Death of the Outsider to dodatek do świetnej "dwójki" stanowiącej kontynuację idealną. Twórcy przygotowują dodatek, w którym wcielimy się w Billie Lurd - uczennicę mistrza Dauda. Przy ostatniej okazji zebraliśmy informacje o jej umiejętnościach i opisaliśmy je w newsie umieszczonym poniżej.

Dishonored: Death of the Outsider. Oto nowe moce i gadżety Billie

Dzisiejszy materiał skupia się na tytułowym Odmieńcu z Dishonored: Death of the Outsider. Twórcy zostali zapytani czy faktycznie gracze będą musieli zabić postać. Oczywiście jak odpowiedział jeden z twórców, w grze nie będziemy do niczego zmuszani, a na każdy problem będziemy mogli znaleźć kilka rozwiązań. Tytułowa postać to jak się okazuje człowiek odpowiedzialny za cały chaos na świecie.

Jeśli chodzi o rozgrywkę W Dishonored: Death of the Outsider, to będzie ona tak samo zróżnicowana jak wcześniej - wybierzemy czy chcemy grać brutalnie czy całkowicie omijać przeciwników. Jeśli zechcemy, będziemy mogli przebiec przez całą grę.

Dishonored: Death of the Outsider - kim jest tytułowy wyrzutek?

Dishonored: Death of the Outsider pojawić się ma jutro, czyli 15 września 2017 roku.

Tagi: arkane studios Bethesda Dishonored: Death of the Outsider playstation 4 wideo