Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 09:33
Superhot VR dostaniemy już w przyszłym tygodniu!
323V

Superhot VR dostaniemy już w przyszłym tygodniu!

Superhot zarówno w wersji VR jak i zwykłej trafi do nas już w przyszłym tygodniu. Mamy nowy zwiastun i możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Superhot VR to ciekawa produkcja, której głównym założeniem jest zatrzymujący się czas wtedy, kiedy i my jako gracze się zatrzymujemy. W takiej chwili wykonać choćby unik, aby uniknąć pocisku czy po prostu zaatakować. Jeśli wierzyć obietnicom twórców, gra ma zostać przeniesiona do VR na tyle dobrze, że jak najmniej korzystać będziemy z kontrolerów. Ograniczy nas więc jedynie nasza zręczność.

Superhot VR ma pozwolić nam na wszystko - komentarz twórców z targów E3

Superhot VR trafi do nas już 19 lipca, zarówno w wersji zwykłej jak i tej stworzonej na potrzeby PlayStation VR. Zwykłą wersję możecie zamówić tutaj, w cenie 104 złotych (jeśli posiadacie PS+ cena ta wynosić będzie 83,20zł). Takie same ceny obowiązują przy wersji VR, którą znajdziecie w tym miejscu. Jeśli interesują Was obie, twórcy przygotowali specjalny pakiet. Nazywa się SuperHot - Mind is Software Bundle i w cenie 169 złotych znajdziecie go w tym miejscu (jeśli posiadacie PS+ zapłacicie za niego 135,20zł).

Superhot VR na zwiastunie podsuwającym datę premiery

Superhot powstało w niewielkim polskim studiu mieszczącym się w Łodzi. Gra zaczęła jako praca konkursowa, ale spodobała się graczom na tyle, że rozpoczęto kampanię w serwisie Kickstarter, która zakończyła się sukcesem z uzbieranymi 250 000 dolarami. Gra spodobała się graczom na PC i teraz spodoba się i nam.

Tagi: playstation 4 Superhot superhot team SuperHot VR wideo