Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.06.2017 18:24
PlayerUnknown's Battlegrounds ogromnym sukcesem. Gra zarobiła ponad $100 milionów!
708V

PlayerUnknown's Battlegrounds ogromnym sukcesem. Gra zarobiła ponad $100 milionów!

PlayerUnknown's Battlegrounds to kolejny dowód na to, że ludzie kochają płacić za nieskończone gry. Tytuł zadebiutował jakiś czas temu w systemie wczesnego dostępu, a teraz twórcy chwalą się ogromnymi zyskami.

PlayerUnknown's Battlegrounds z miejsca stało się światowym fenomenem. Jest to prosta w założeniach produkcja polegająca na wrzuceniu setki graczy do otwartego środowiska i ich śmiertelnej rywalizacji. Tytuł w kilka miesięcy został kupiony ponad 4 miliony razy i cieszy gigantyczną popularnością w serwisach pokroju Twitch oraz YouTube. Ludzie nie tylko uwielbiają w niego grać, ale i oglądać emocjonujące poczynania innych użytkowników..

PlayerUnknown's Battlegrounds. Oficjalny zwiastun, gra trafi też na PS4

PlayerUnknown's Battlegrounds pomimo braku oficjalnej premiery jest już gigantycznym sukcesem finansowym. Tytuł przyniósł producentom aż $100 milionów czystych zysków! Jest to całkiem zadziwiające zważywszy na fakt, że ludzie w internecie często krytykują tego typu praktyki. Cóż, jak widać rzeczywistość jest zgoła odmienna i ludzie kochają płacić za bycie beta testerami. Niesłychany sukces na pewno zostanie mocno poprawiony ze względu na konsolową premierę, która nastąpi w tym roku na Xbox One. Posiadacze PlayStation 4 będą musieli wstrzymać się do 2018 roku.

PlayerUnknown's Battlegrounds - zwiastun wersji konsolowej

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: bluehole studio PlayerUnknown's Battlegrounds playstation 4 wideo