Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.05.2017 19:00
Tekken 7 - nowy zwiastun przedstawia wszystko co musicie wiedzieć o nowej odsłonie
754V

Tekken 7 - nowy zwiastun przedstawia wszystko co musicie wiedzieć o nowej odsłonie

Tekken 7 zadebiutuje na rynku za kilka dni. Twórcy wypuścili więc nowy zwiastun przedstawiający najważniejsze elementy najnowszego rozdziału legendarnej serii.

Tekken 7 pojawi się na rynku 2 czerwca - już w ten piątek! Fani mogą liczyć na kolejny emocjonujący rozdział tej wieloletniej i zasłużonej serii. Namco Bandai wypuściło nowy zwiastun, który przedstawi Wam wszystko co musicie wiedzieć na temat zbliżającej się wielkimi krokami siódmej odsłony serii Tekken.

Jeśli jesteście ciekaw jak wyglądała przeszłość cyklu i w jaki sposób zmieniały się poszczególne odsłony, to zapraszamy do pierwszej części naszego wpisu, gdzie skupiliśmy się na trylogii z pierwszego PlayStation i jej wpływie na całą branżę.

Tekken - Historia najpopularniejszej serii bijatyk. Część 1

Tekken 7 otrzymało nowy zwiastun. Ten skupia się najważniejszych elementach, które są obecne w grze i przygotowuje do jej wielkiej premiery. Trwające ponad 4 minuty wideo w szybki sposób streszcza nowości systemu walki oraz przypomina o niezwykłej dynamice gry. Zaprezentowano również tryb fabularny i przedstawiono w jak płynny sposób renderowane ujęcia przeplatają się z walkami i przechodzą do czystej rozgrywki. Wspomniano także o ułatwieniach dla nieobeznanych graczy.

Tekken 7 - zwiastun przedstawiający wszystko co musisz wiedzieć

Wideo pozwala również poznać tryby obecne w grze. Twórcy promują sieciowy tryb turniejowy pozwalający w prosty sposób tworzyć własne wydarzenia, gdzie ustalimy swoje zasady i stworzymy drabinkę uczestników. Treasure Battle pozwoli zdobyć pieniądze i przedmioty do personalizacji postaci. Będziemy tam trafiać na silniejsze wariacje postaci i modyfikatory rozgrywki, jak przyspieszenie pojedynku.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo