Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 19:01
God of War. Niemiecki sklep ujawnia istnienie edycji kolekcjonerskiej
2139V

God of War. Niemiecki sklep ujawnia istnienie edycji kolekcjonerskiej

God of War to jedna z najważniejszych produkcji Sony i gier zmierzających na PlayStation 4. Nic więc dziwnego, że pozycja otrzyma dopakowaną edycję kolekcjonerską - prawdopodobnie poznaliśmy jej cenę oraz zawartość.

God of War stanowi kolejny rozdział w historii życiu Kratosa oraz nowy początek dla całego cyklu. Twórcy przedstawią nam kolejne losy jednego z najbardziej ikonicznych bohaterów historii PlayStation. Tym razem zostaniemy zabrani w klimaty nordyckiej mitologii. To jednak nie jedyna zmiana. Zmieni się perspektywa kamery oraz trzon rozgrywki. Bohater będzie starszy a u boku będzie mu towarzyszyć młody syn o imieniu Atreus. 

Nowe God of War można już przejść od początku do końca

God of War ma być bardziej osobistą przygodą z większym naciskiem położonym na fabułę. Lokacje mają być bardziej otwarte, a historia w większym stopniu oddziaływać na emocję. Sony jest oszczędne w dzieleniu się postępami prac oraz kolejnymi informacjami. Wiemy jednak, że produkcja przebiega pomyślnie, a samą grę można już ukończyć od początku do końca. Być może na zbliżających się targach E3 otrzymamy w końcu datę debiutu.

Teraz musimy się zadowolić informacjami odnośnie edycji kolekcjonerskiej. Niemiecki sklep zdradził istnienie pakietu kosztującego  €199,99, który ma być dostępny w sprzedaży od 15 stycznia 2018 roku - możliwe jednak, że to tylko data zastępcza.

Bogata edycja kolekcjonerska miałaby zawierać następujące elementy:

  • Grę
  • 9" figurka Kratosa i Atreusa walczącego z 2 Helwalkers
  • 2 wyrzeźbione zabawki dziecięce
  • Steelbook
  • Ekskluzywna litografia
  • Płócienna mapa świata
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Ekskluzywny dynamiczny motyw dla PS4
  • Dodatek DLC składający się z 3 tarcz

Najciekawszym elementem jest tutaj zapewne figurka. Niestety nie mamy żadnych zdjęć prezentujących opisywaną edycję. Drewniane zabawki możecie prawdopodobnie obejrzeć na poniższym fragmencie z dema. Atreus bawi się nimi siedząc na ziemi.

God of War - rozgrywka z dema

 

Źródło: https://www.spielegrotte.de/index.php?kat=100090&anr=52982

Tagi: Edycja Kolekcjonerska God of War PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo