Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.05.2017 15:01
Dirt 4 - jak działa generowanie tras?
900V

Dirt 4 - jak działa generowanie tras?

Dirt 4 zaprezentuje nam nowatorski system Twoja Tr4sa, który pozwoli nam na generowanie tras, według własnego uznania. Dzięki redaktorom z PlayStation Access mamy możliwość sprawdzenia jak działa ten system.

Dirt 4 to najnowsze dzieło mistrzów gatunku, jeśli chodzi o gry skupiające się na wyścigach rajdowych. Dla czwartej odsłony popularnej serii Dirt, deweloperzy z Codemasters przygotowali kilka trybów - w tym Rallycross i Landcruch oraz nowatorski system Twoja Tr4sa, który ma pozwolić na generowanie tras, według naszego uznania.

World Rally Cross na zwiastunie Dirt 4

Dirt 4 wprowadzi nowatorską mechanikę Twoja Tr4sa. Pozwoli on nam na wygenerowanie trasy na podstawie wybranych przez nas ustawień. Tyczą się one długości trasy, jej trudności oraz nawierzchni. Po wygenerowaniu jej możemy się nie tylko po niej przejechać, ale również udostępnić, aby inni gracze mogli ustanowić na niej swój rekord.

Dirt 4 na materiale prezentującym generowanie tras

Dirt 4 pojawi się 9 czerwca 2017 roku. Możliwe jest składanie zamówień przedpremierowych, dzięki czemu zyskamy dostęp do samochodu Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: https://www.youtube.com/user/PlayStationAccess/

Tagi: Codemasters Codemasters Software DiRT 4 PlayStation 4 wideo