Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.05.2017 18:12
Metal Gear Survive nadal powstaje i ma zadebiutować jeszcze w tym roku
806V

Metal Gear Survive nadal powstaje i ma zadebiutować jeszcze w tym roku

Metal Gear Survive to kontrowersyjny odłam legendarnej serii, która posiada miliony wielbicieli na całym świecie. O tytule zrobiło się cicho, ale Konami nadal go tworzy i planuje wydać jeszcze w tym roku.

Metal Gear Suvive to spin-off marki Metal Gear Solid, którego zapowiedź nie została ciepło przyjęta przez graczy. Na pewno nie pomogła tutaj sytuacja i konflikt na linii Konami oraz Kojima. Gra została zapowiedziana w poprzednim roku, ale twórcy są wyjątkowo oszczędni w prezentowaniu postępów i kolejnych informacji. Niektórzy obawiali się, że projekt doczeka się znaczącego opóźnienia, ale nic z tych rzeczy. Autorzy pracują i niedługo zaprezentują nam swoją wizję na temat dzieła Hideo Kojimy.

Przetrwanie po cichu i fale potworów - 15 minut rozgrywki z Metal Gear Survive

Metal Gear Suvive nadal powstaje. Konami podczas przedstawiania raportów finansowych zaznaczyło, że Metal Gear Survive zadebiutuje na rynku w 2017 roku. W takiej sytuacji możemy być pewni, że dostaniemy jakieś materiały podczas tegorocznych targów E3. Tytuł ma korzystać z mechaniki Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i wrzuci nas w rolę 4 żołnierzy walczących z armią zombie. Pozycja ma skupiać się na sieciowej kooperacji i stawiać duży nacisk na skradanie. Poniżej zwiastun z zeszłorocznej edycji Gamescon.

Metal Gear Suvive - zwiastun Gamescon 2016

Źródło: https://www.konami.com/ir/en/ir-data/meeting/2017/en0511_ga7tze.pdf

Tagi: Konami metal gear survive PlayStation 4 wideo