Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.05.2017 14:29
Taką figurkę ze Street Fightera V chciałby mieć każdy fan
714V

Taką figurkę ze Street Fightera V chciałby mieć każdy fan

Street Fighter V dostanie wyjątkową statuę Chun-Li w skali 1:3 wyprodukowaną przez PCS Toys. Dostępna będzie w trzech różnych wariantach, przedstawiających postać w ikonicznych strojach.

Street Fighter V otrzyma serię statuetek przedstawiających Chun-Li w różnych strojach. Dostępny będzie wariant znany ze Street Fighter 2, Street Fighter V oraz Street Fighter Alpha. Możliwość składania zamówień przedpremierowych zacznie się 22 maja.

Ed nową postacią w Street Fighter V

Jak mówi sam prezes PCS Toys, Chun-Li to jedna z najbardziej ikonicznych postaci z serii oraz świata bijatyk. Dalej mówi, że wyrzeźbienie statuy było dla nich wielkim wyzwaniem i sam zainteresowany spędził miesiące na uchwyceniu jej wyglądu. Zaczęło się od tworzenia wersji znanej ze Street Fighter 2. Wyzwaniem okazało się również odwzorowanie stroju. Pomogli w tym specjaliści i jak twierdzi zainteresowany, postać wygląda jak wyjęta prosto z gry. Jednocześnie jest to najdroższa statuetka spośród trzech dostępnych, bo kosztuje 925 dolarów.

Kolejna statuetka przedstawia bohaterkę w stroju zainspirowanym Brucem Lee. Przedstawia postać w nieco młodszej wersji. Sama w sobie jest nieco tańsza od poprzedniej, bo kosztować będzie 900 dolarów.

Ostatnia wersja oparta jest na alternatywnym ubiorze bohaterki ze Street Fighter V. Suknia swoim charakterem nawiązuje do klasycznego stroju. Statuetka obrazuje postać w rozpuszczonych włosach, co przy okazji piątej odsłony miało miejsce po raz pierwszy w serii. Tak samo jak poprzednia, ta statuetka kosztować będzie 900 dolarów.

Zamówienia będzie można składać od 22 maja na tej stronie. Przewidziana data wysyłek to czwarty kwartał roku 2018. Ilość wszystkich statuetek ograniczona jest do 350 sztuk, a ich wymiary to 76cm x 24cm x 18,5cm.

Źródło: http://news.toyark.com/2017/05/08/street-fighter-chu-li-statue-details-pcs-toys-252197

Tagi: Capcom chu-li pcs toys PlayStation 4 Street Fighter V