Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.01.2017 16:08
MXGP3: The Official Motocross Videogame wkrótce trafi na PS4
590V

MXGP3: The Official Motocross Videogame wkrótce trafi na PS4

MXGP3: The Official Motocross Videogame od studia Milestone zapowiada się całkiem ciekawie, szczególnie biorąc pod uwagę możliwości silnika gry i całkiem ładne zrzuty ekranu dostarczone nam przez twórców. Zobaczcie jak na tę chwilę prezentuje się owa produkcja. 

Jeśli liczycie na długi materiał wideo prezentujący wyścigi, to niestety muszę Was rozczarować, twórcy przygotowali dla nas krótki zwiastun, który zawiera tak naprawdę tylko jedno ujęcie toru. Nieco więcej za to pokazują zrzuty ekranu, które znajdziecie w galerii.

Kolejne informacje o grze znajdziecie w naszej bazie

Na co pozwala nowy silnik? Deweloperzy chwalą się trzema głównymi aspektami, czyli dynamiczną zmianą warunków pogodowych, deformacjami podłoża spowodowanymi naszymi pojazdami i całkowicie nowymi odgłosami dźwiękowymi. Oprócz tego, kolejna odsłona wprowadzi jeszcze bardziej rozbudowane możliwości dostosowywania wyglądu i osiągów, oficjalne tory wyścigowe, tryby sieciowe i fabularną rozgrywkę dla jednego gracza. 

Na tę chwilę to niestety wszystko, jednak twórcy proszą by ich obserwować, gdyż wkrótce podzielą się z kolejnymi szczegółami na temat MXGP3: The Official Motocross Videogame. Data premiery nie została jeszcze ustalona, jednak jeśli wszystko pójdzie dobrze, to gra trafi do sprzedaży wiosną tego roku. 

MXGP3: The Official Motocross Videogame - Pierwszy zwiastun

 

Tagi: galeria milestone MXGP3: The Official Motocross Videogame playstation 4 wideo