SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 05.12.2016 10:51
Imprezowa gra niszcząca przyjaźnie - oto Move or Die
992V

Imprezowa gra niszcząca przyjaźnie - oto Move or Die

Rusz się albo giń! Te proste zasady stanowią postawę grę imprezowej, która ma być hitem domowych imprez i... niszczyć przyjaźnie. PSX dostarczyło zwiastuna nietypowej gry na domówki.

Move or Die (PS4) to imprezowa gra składająca się z masy platformówkowych minigierek. Każda z nich trwa jakieś 20 sekund i posiada jedną zasadę - ruszaj się albo giń. Domyślnie powinna grać czwórka graczy, ale uważajcie, bo nie raz będzie trzeba zdradzić swojego dotychczasowego sojusznika.

Wśród minigier znaleźć mają się takie perełki jak "zabij przeciwników robiąc backflipy", "pojedynek snajperski, ale strzał można oddać jedynie nie dotykając ziemi" czy klasyczne "naciśnij przycisk, by napompować się powietrzem i biegnij w przeciwnika, zrzucając go z platformy, która uczyni z niego elektryczną czarną dziurę pochłaniającą wszystko wokół". Są one dobierane są losowo, a dodatkowe atrakcje zapewnią mutatory, zmieniające nieco zasady.

Gra dostępna jest od roku na PC (80/100 na podstawie 4 ocen na Metacritic), a wersja na PS4 ma być bogatsza o grywalne postacie, dodatkowe tryby zabawy i mutatory, chociaż nie wspomniano o obecnym na pececie edytorze poziomów. Poniżej zwiastun ze Steama:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Move or Die playstation 4 the awesome guys wideo