Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 24.03.2016 21:34
Alchemia i gotowanie na najnowszym zwiastunie Odin Sphere: Leifthrasir
390V

Alchemia i gotowanie na najnowszym zwiastunie Odin Sphere: Leifthrasir

Odkąd oficjalnie potwierdzono plan wydania Odin Sphere: Leifthrasir (PS4) na zachodnim rynku kolejne newsy o tej grze pojawiają się znacznie częściej. Czy ta tendencja utrzyma się aż do premiery? 

Dziś na tapecie mamy film, który przedstawi nam co możemy osiągnąć łącząc kilka składników w jednej mieszance. Odnosi się to zarówno gotowania potraw, jak i tworzenia potężnych mikstur. 

W pierwotnej wersji gry, jedyną opcją na stworzenie mikstury było połączenie wymaganego przedmiotu z magicznym płynem zwanym po prostu "materiałem".  Odin Sphere: Leifthrasir (PS4) znacznie rozbudowuje ten aspekt gry, pozwalając na łączenie kilku wywarów w inne, znacznie potężniejsze. Co ciekawe, nie potrzebujemy żadnych przepisów, możemy pomieszać dowolne składniki i zobaczyć co się stanie.

Drugi temat, czyli gotowanie, również został przygotowany na nowo. Gracze będą mogli odwiedzić restaurację, której szef kuchni przygotuje dla nas wybrane potrawy, oczywiście, jeśli będziemy posiadali wymagane składniki. Jedzenie będzie uzupełniało braki w naszym zdrowiu i zwiększało nasz poziom doświadczenia.

Przypominamy, że gra trafi do nas w czerwcu tego roku, a tymczasem zapraszam do obejrzenia krótkiego zwiastuna. 

 

Tagi: Nippon Ichi Software America Odin Sphere: Leifthrasir PlayStation 4 wideo