Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 09:37
Tom Clancy's The Division na PC z dodatkowymi opcjami graficznymi, ale Ubisoft nie faworyzuje żadnej z platform
704V

Tom Clancy's The Division na PC z dodatkowymi opcjami graficznymi, ale Ubisoft nie faworyzuje żadnej z platform

Przedstawiciele Ubisoftu twierdzą, że Tom Clancy's The Division (PS4)n będzie w miarę jednolitym produktem na wszystkich platformach. Różnica na PC jest tylko taka, że edycja otrzyma dostęp do dodatkowych opcji graficznych, ale nie wykroczy poza PlayStation 4 i Xbox One.

Wiemy już, że gra Tom Clancy's The Division (PS4) na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymała opcjonalne ustawienia oprawy graficznej. Tytuł będzie można dostosować do swoich potrzeb, ale producenci potwierdzają, że żadna edycja gry nie była faworyzowana i opcje graficzne na PC nie wychodzą poza standard konsol.

''Musimy trzymać się na równi z konsolami. Wyjście zbyt daleko w stosunku do nich nie byłoby sprawiedliwe. Ale dedykowana wersja PC była dobrym rozwiązaniem.'' - tłumaczy Ubisoft.

W Sieci pojawił się materiał wideo w ramach zapowiedzi Team Ephiphany z udziałem jednego z twórców gry, niestety, nie wymienionym z nazwiska. Polecamy obejrzeć ten materiał bo prezentuje nowe materiały wideo z betatestów przeprowadzonych w ostatnim okresie.

Pełna wersja gry Tom Clancy's The Division (PS4) pojawi się na rynku już z dniem 8 marca tego roku.

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-01-28-improve-xbox-one-image-quality-in-the-division-beta

Tagi: gameplay the division tom clancy's the division Ubisoft