Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 12:55
Tom Clancy's The Division na zrzutach ekranu w jakości 4K
1238V

Tom Clancy's The Division na zrzutach ekranu w jakości 4K

Technologia Snowdrop napisana przez firmę Ubisoft robi wrażenie, szczególnie na screenach w jakości 4K, które opublikowano z gry Tom Clancy's The Division (PS4). Oczywiście, konsole stacjonarne tego formatu nie obsługują, ale warto rzucić okiem, bo galeria pokazuje wydajność tej technologii.

Tom Clancy's The Division (PS4), pomijając porównania z pamiętnym trailerem prezentowanym podczas targów E3 2013, to nadal wyśmienicie zaprojektowana gra pod względem wizualnym. Duża w tym zasługa technologii Snowdrop, która ponoć wykorzystuje maksymalnie moc wszystkich platform.

W przypadku konsol stacjonarnych mogliście się o tym przekonać, ogrywając ostatnio wersję beta. Gracze mogli samodzielnie sprawdzić jakość wykonania oraz stabilność grafiki.

W Sieci pojawiły się jednak zrzuty ekranu w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K zarejestrowane podczas ogrywania tego tytułu na komputerach osobistych. Warto przejrzeć poniższą galerię, ażeby zobaczyć, jak ten tytuł wygląda w najlepszej konfiguracji.

Pełna wersja gry Tom Clancy's The Division pojawi się na rynku z dniem 8 marca tego roku na PlayStation 4. Tytuł ogrywaliśmy również w wersji beta, a nasz playtest możecie przeczytać pod tym adresem.

Źródło: http://gamingbolt.com/the-division-gets-new-screenshots-of-the-pc-version-running-at-4k-and-maxed-settings

Tagi: