Daniel Stroński Daniel Stroński 09.10.2015 13:13
Zapisz się do drugiej bety Street Fighter V, uczestnicy dostaną halloweenowe stroje do USFIV
1267V

Zapisz się do drugiej bety Street Fighter V, uczestnicy dostaną halloweenowe stroje do USFIV

Ciężko zaprzeczyć, że Street Fighter V (PS4) to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku, ale lipcowa beta przez pierwsze dni w ogóle nie działała, a później wciąż sprawiała problemy. Nadchodzi druga okazja do przetestowania gry i miejmy nadzieję, że tym razem uda się w nią zagrać.

By zapisać się do testów wersji beta gry Street Fighter V (PS4), wystarczy udać się pod ten adres, zalogować na swoje konto PSN i wyrazić chęć udziału poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji. Pamiętajcie, że nie gwarantuje to miejsca w becie, ale nie zaszkodzi spróbować.

Testy ruszą 22 października i potrwają trzy dni, a wśród grywalnych postaci znajdą się Ken, Necalli, Vega oraz R. Mika. Ponadto 23.10 dodany ma zostać Rashid, a dzień później - Karin. Postaci z pierwszej bety (m. in. Ryu, Cammy, Chun-Li) nie będą dostępne tym razem.

Dodatkowo, dla uczestników zostaną udostępnione alternatywne stroje halloweenowe w grze Ultra Street Fighter IV (PS4), jak Frankenstein Cody, Mime Abel, Grimm Reaper Gen czy Zombie Nurse Poison.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/10/07/street-fighter-5s-next-closed-beta-detailed

Tagi: beta Capcom playstation 4 Street Fighter V Ultra Street Fighter IV