redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 24.09.2015 15:24
PGA 2015 zaprasza na konkurs cosplayu
456V

PGA 2015 zaprasza na konkurs cosplayu

Bądź jak Geralt z Rivii, jak Batman lub Iron Man. Jak Lara Croft, Sackboy, Jill Valentine lub Altair! Weź udział w konkursie PGA i zabłyśnij przed gronem 80 000 graczy! Od 23. września zaczynamy zbierać zgłoszenia do konkursu Cosplay PGA 2015. Dlatego szykujcie Wasze stroje i bądźcie gotowi na niezapomniane emocje podczas tegorocznego Poznań Game Arena.

Po raz kolejny scenę główną Poznań Game Arena opanują Cosplay’erzy. Twórcy strojów rodem z gier i świata fantastyki staną przed publicznością rywalizując o miano najlepiej odwzorowanej postaci.

Konkurs przeznaczony jest dla twórców strojów, którzy odgrywają w nich wybrane przez siebie postacie pochodzące ze światów mangi, anime, gier konsolowych lub komputerowych, książek, filmów czy też komiksów.

Żeby podnieść rangę konkursu Cosplay w tym roku jego ambasadorem została znana
i lubiana Aleksandra „Shappi” Tora. To ona od początku zgłoszeń zaopiekuje się wszystkimi uczestnikami. Aż po dzień występu, aż po wyniki konkursu! Czy trzeba lepszych rekomendacji?

Finałowa rozgrywka odbędzie się w niedzielę, 18 października o godzinie 12.00 na Scenie Głównej Twitch w Pawilonie 6A. Uczestnicy odegrają scenki najlepiej oddające charakter postaci, w którą się wcielają, a występy oceniane będą przez komisję konkursową oraz publiczność. Trzech najlepszych Cosplayerów otrzyma atrakcyjne nagrody.

W Konkursie może wziąć udział każdy, kto najpóźniej do 9. października br. wypełni i prześle formularz rejestracyjny na adres cosplay@mtp.pl.

Pamiętajcie, że do formularza należy dołączyć co najmniej 2 zdjęcia uczestnika w przebraniu oraz podkład muzyczny. Jeśli jesteś niepełnoletni dodaj również zgodę opiekuna prawnego!

UWAGA! Osoby, które zgłoszą swój udział w Konkursie Cosplay do 30 września i zostaną zaakceptowane, otrzymają od Organizatora trzy bezpłatne zaproszenia na PGA – po jednym na każdy dzień!

Pozostałe informacje dotyczące konkursu Cosplay znaleźć można w Regulaminie Cosplay.

Zdjęcie wykorzystano z Archiwum MTP.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: pga 2015 poznan game arena 2015