Daniel Stroński Daniel Stroński 28.08.2015 09:53
Deweloper The Binding of Isaac przedstawia swojego nowego roguelike'a dla 4 graczy
887V

Deweloper The Binding of Isaac przedstawia swojego nowego roguelike'a dla 4 graczy

Gry z losowo generowanymi planszami potrafią dostarczyć nieskończonych pokładów grywalności, lecz poza kilkoma wyjątkami, deweloperzy takich produkcji rzadko kiedy potrafią dostarczyć czegoś porządnego. Na szczęście mamy do czynienia ze studiem odpowiedzialnym za jednego z tych udanych roguelike'ów. Oto Full Mojo Rampage (PS4).

W Full Mojo Rampage (PS4) wcielamy się w adepta sztuki Voodoo i kontrolować będziemy stworkiem na losowo generowanych planszach. Postać zdobywa poziomy doświadczenia, a po znalezieniu kapliczki jednego z bóstw, otrzymuje specjalne bonusy. Dodatkowe umiejętności nadają również maski, szpilki i power-upy. Klasy różnią się przynależnością do wybranego bóstwa, co wiąże się z rozmaitymi wyjątkowymi mocami.

Wśród trybów rozgrywki znajdziemy online'owy tryb co-opowy do czterech osób, w którym zaliczymy kilka dostępnych kampanii, a także walki PvP do ośmiu graczy w trybach deathmatch, team deathmatch, Capture the Flag oraz King of Mojo. Grę mamy dostać jeszcze w tym roku. Poniżej zajawka:

Tagi: Full Mojo Rampage galeria Nicalis PlayStation 4 the binding of isaac wideo