Daniel Stroński Daniel Stroński 07.04.2015 13:22
Nowe Call of Duty zapowiedziane przez Snapchat w Black Ops II
1379V

Nowe Call of Duty zapowiedziane przez Snapchat w Black Ops II

Tegoroczna odsłona Call of Duty przypada studiu Treyarch. Co to oznacza? Możliwą kontynuację serii Black Ops lub World at War oraz porządny tryb zombie. Wraz z ukrytą zapowiedzią nowej gry oficjalnie rozpoczynamy domysły.

Zaczynamy hype na nowego CoD-a już w kwietniu? Jeśli wciąż gracie w Call of Duty®: Black Ops II (PS3), mogliście zauważyć znaczek QR Snapchata - aplikacji pozwalającej dzielić się krótkimi filmikami i zdjęciami przez kilka sekund, po czym znikają bezpowrotnie.

Po zeskanowaniu specjalnej grafiki poprzez smartfonową aplikację, dodajemy konto Call of Duty do listy snapchatowych znajomych. Na nim do obejrzenia czeka dziesięciosekundowy filmik - oko, las, pojedyncze drzewo i tekst "Listen only to the sound of my voice...". Zapewne na koncie pojawią się niebawem kolejne materiały.

Muszą to być pierwsze wskazówki co do nowej części CoD-a. W końcu tworzyć ma ją studio Treyarch (tak jak Black Ops II), a na DLC do prawie trzyletniej gry jest już za późno. Black Ops III? World at War 2? A może zupełnie nowy cykl? Filmik znajdziecie niżej, a pod nim youtuber, który odkrył tę wskazówkę:

Źródło: YouTube (Drift0r), http://charlieintel.com/2015/04/06/black-ops-2-has-been-updated-with-viral-marketing-for-the-next-call-of-duty/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 3 call of duty: black ops II Call of Duty: Black Ops III galeria playstation 3 playstation 4 Treyarch wideo