Through the Darkest of Times

Through the Darkest of Times

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS -
PC 6.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Paintbucket Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
30.01.2020
Europa:
30.01.2020
Producent:
Paintbucket Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
30.01.2020
Europa:
30.01.2020

Through the Darkest of Times - opis gry

Through the Darkest of Times to gra strategiczna rozgrywająca się w nazistowskich Niemczech. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Za jego produkcję odpowiadało Paintbucket Games.

Fabuła - Through the Darkest of Times

Through the Darkest of Times to gra strategiczna, której akcja toczy się w nazistowskich Niemczech. Podczas zmagań przejmujemy kontrolę nad piątką uczestników ruchu oporu. Na fabułę składa się kilka rozdziałów rozgrywających się na różnych etapach historii III Rzeszy: pierwszy to mianowanie Hitlera kanclerzem w 1933 roku, następnie olimpiada w Berlinie w ‘36, okupacja Francji i inwazja na Związek Radziecki, a ostatni końcówka wojny.

Rozgrywka - Through the Darkest of Times

Through the Darkest of Times to połączenie turowej gry strategicznej z planszówką. W trakcie zmagań dowodzimy pięciorgiem generowanych losowo członków ruchu oporu. Zmagania rozgrywają się na przestrzeni czterech aktów, w trakcie których wykonujemy najróżniejsze misje wciskając kij w szprychy totalitarnej machinie. W misjach tych nie bierzemy udziału bezpośrednio, zamiast tego ograniczamy się do zarządzania posiadanymi na podorędziu zasobami. Zadania stawiają przed nami zróżnicowane wytyczne: wymalowanie antyrządowych haseł na murach, rozrzucenie ulotek z wywrotowymi hasłami, zebranie pieniędzy od robotników na terenie fabryki etc. Naszym zadaniem jest dobranie do nich odpowiednich osób, a nierzadko spełnienie także innego rodzaju wymagań. Dla przykładu w celu uwolnienia więźniów z obozu musimy najpierw zdobyć mundur podczas misji rekonesansowej. Na przejście jednego aktu mamy dwadzieścia tur, co oznacza, że nie da się wykonać wszystkich dostępnych misji (dodatkowo kolejne misje mogą pojawiać się na bieżąco). 

Oprócz pieniędzy, informacji, papieru czy farb gromadzimy również doświadczenie pozwalające rozwijać zdolności podopiecznych (zasoby resetują się po zakończenie aktu, doświadczenie zostaje). Co więcej, podejmowane przez nas decyzje rzutują w pewien sposób na przebieg działań. 

Wymagania sprzętowe - Through the Darkest of Times

Minimalne:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  System operacyjny: Windows 7+
  Procesor: 2.4 GHz
  Pamięć: 4 GB RAM
  Karta graficzna: 1 GB
  Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Through the Darkest of Times

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper