7 Billion Humans

7 Billion Humans

7,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tomorrow Corporation
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
23.08.2018
Europa:
23.08.2018
Producent:
Tomorrow Corporation
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
23.08.2018
Europa:
23.08.2018

7 Billion Humans - opis gry

7 Billion Humans to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Tomorrow Corporation. Tytuł ukazał się na komputerach i konsoli Nintendo Switch. Był on duchowym spadkobiercą Human Resource Machine.

Rozgrywka 7 Billion Humans przypomina wspomniane na wstępie Human Resource Machine (za grę odpowiada ten sam developer). Główne założenia są w zasadzie takie same, co oznacza, że nasze zadanie polega na programowaniu zachowań. Różnica polega na tym, że w poprzedniku mechanika była oparta o assembler a obowiązki wykonywał jeden pracownik, tutaj natomiast pojawia się nowy język, który pozwala zarządzać większą grupą osób. Zasady są proste: wybieramy pożądane komendy, ustalamy kolejność ich wykonywania, a następnie obserwujemy, jak z obowiązkami radzą sobie nasi podopieczni. Dla przykładu, jeśli chcemy aby pracownicy podnieśli i opuścili leżące przed nimi pudło, wybieramy następujące komendy: idź (krok w przód), podnieś, opuść. Co warto pamiętać, pracownicy, którym wydajemy polecenia, sami nie mają żadnej (sztucznej) inteligencji, dlatego musimy być niezwykle precyzyjni, zwłaszcza na późniejszych etapach gry, gdy pojawiają się rozmaite przeszkody utrudniające nam zadanie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Poza rozwiązywaniem łamigłówek gra nie oferuje zbyt wielu dodatkowych atrakcji, choć zaznaczyć warto, że od czasu do czasu zabawę urozmaicają nam scenki przerywnikowe (fabuła mimo wszystko nie odgrywa tu jednak szczególnej istotnej roli). Twórcy przygotowali ponad sześćdziesiąt poziomów. 7 Billion Humans nie posiada multiplayera ani innych dodatkowych wariantów rozgrywki. 

Muzykę do 7 Billion Humans napisał Kyle Gabler, który odpowiada m.in. za ścieżki dźwiękowe do poprzednich gier Tomorrow Corporation, jak World of Goo czy wspomniane Human Resource Machine. 

Wideo - 7 Billion Humans

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper