Session: Skate Sim

Session: Skate Sim

9,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
PC 9.5
PS4 9.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crea-Ture Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022
Producent:
Crea-Ture Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022

Recenzja redakcji

Session: Skate Sim
Roger Żochowski

Roger Żochowski

6.5
Session: Skate Sim - recenzja gry. Dark Souls w świecie deskorolki
PS5 XSX|S PC PS4 XONE

Session: Skate Sim - opis gry

Session: Skate Sim to gra sportowa traktująca o skateboardingu wyprodukowana przez Crea-Ture Studio. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach. Celem twórców było stworzenie duchowego spadkobiercy serii Skate.

Rozgrywka - Session: Skate Sim

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Crea-Ture Studio czerpie inspiracje z kultury skejterskiej z lat 90. Twórcy czerpią z gier pokroju serii Skate czy Tony Hawk’s Pro Skater, lecz jednocześnie wprowadzają do formuły rozgrywki kilka nowości. Jedną z nich jest dla przykładu sterowanie. W odróżnieniu od Skate, gdzie jedna gałka odpowiada za poruszanie, a druga za wykonywanie trików, tutaj gałki odpowiadają nogom zawodnika. Gdy chcemy więc wykonać jakąś sztuczkę, używamy obu. Do poruszania się służą z kolei triggery pozwalające zarządzać wagą/balansować oraz jeden przycisk służący do nabierania tempa. Grę cechuje realizm także w innych aspektach. Na przykład wysokość skoku zależy od tego, jak długo będzie się do niego przygotowywać.

Session: Skate Sim posiada strukturę otwartego świata. W trakcie zmagań przemierzamy mapę w poszukiwaniu różnorakich aktywności, np. wyzwań zlecanych nam przez napotkanych NPC-ów. Jeśli uda nam się zrealizować, otrzymujemy pieniądze, które można przeznaczyć na zakup przedmiotów kosmetycznych.

Gra oferuje rozbudowane możliwości kustomizacji, choć nie pozwala nam stworzyć własnej postaci. Twórcy udostępnili dla nas ponad dwieście elementów ubioru i ponad dwieście pięćdziesiąt części do deskorolek. 

Wideo - Session: Skate Sim

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper