Skate.

Skate.

7,5
51 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.3
X360 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Black Box
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
28.09.2007
Producent:
Black Box
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
28.09.2007

Skate. - opis gry

Skate jest grą sportową traktującą o skateboardingu wyprodukowaną przez studio EA Black Box i wydaną przez Electronic Arts we wrześniu 2007 roku na konsolę Xbox 360, a w październiku tego samego roku na PlayStation 3. Produkcja EA Black Box sprzedała się znacznie lepiej niż konkurencyjny Tony Hawk's Proving Ground.

Przed rozpoczęciem głównej zabawy w Skate przechodzimy kilka misji treningowych. Sterowanie w grze jest stosunkowo łatwe i nie wymaga posługiwania się zbyt dużą liczbą przycisków, jednak jest ono na tyle innowacyjne, że trzeba poświęcić sporo czasu na jego opanowanie, szczególnie z powodu konieczności intensywnego używania gałek analogowych. Aby wykonywać skok, chcić deskę czy też obracać ją wokół własnej osi, kręcimy w odpowiedni sposób lewą gałką analogową. Choć sterowanie w Skate jest w teorii bardzo proste, to jednak w praktyce sprawia sporo problemów. Wykonywanie wszystkich ruchów przy pomocy jednej gałki analogowej sprawia, że wiele ewolucji jest bardzo podobnych i często są one mylone przez system odpowiedzialny za wykrywanie naszych rozkazów.

Deweloper oddał graczom do dyspozycji kilka trybów rozgrywki, takich jak: kariera, freeskate, party play oraz multiplayer. Wybranie pierwszej z wymienionych opcji wrzuca nas w ciało stworzonego wcześniej sportowca i przy jego pomocy staramy się zdobyć sławę i szacunek innych maniaków deskorolki. Kariera jest bardzo ważnym trybem rozgrywki, dlatego też autorzy poświęcili mu dużo uwagi, pisząc na jego potrzeby prostą historię. Miasto, w którym działamy, składa się z wielu rozbudowanych dzielnic. Jeżdżąc po nich, nalezy wykonywać jak najwięcej sztuczek i przy okazji uważać na spacerujących przechodniów. Wypełniając kolejne zadania, odblokowujemy wiele wcześniej niedostępnych elementów, dowiadujemy się także ciekawych informacji na temat innych zawodników. W trybie multiplayer gracze z całego świata mogą walczyć między sobą, zdobywać sławę, kręcić filmy i chwalić się później swoimi osiągnięciami. Spotkania mogą być rankingowe oraz zwykłe, których statystyki nie są zapisywane w ogólnej liście skaterów.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Wysokiej jakości oprawę wizualną uzupełnia w Skate dynamiczna ścieżka dźwiękowa, w której skład wchodzi mnóstwo hitów z kilku rodzajów muzyki. Kawałki te idealnie pasują do rozgrywki i pozytywnie nakręcają grającego.

Wideo - Skate.

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper