Lumote: The Mastermoite Chronicles

Lumote: The Mastermote Chronicles

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Luminawesome Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.2020
Europa:
02.2020
Producent:
Luminawesome Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.2020
Europa:
02.2020

Lumote: The Mastermote Chronicles - opis gry

Lumote: The Mastermote Chronicles to trójwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez Luminawesome Games i wydana przez Wired Productions. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Lumote: The Mastermote Chronicles

Fabuła gry opiera się na prostych założeniach. Głównym bohaterem jest tutaj sympatyczne stworzenie o imieniu Lumote, którego zadaniem jest obalić rządy niejakiego Mastermote’a. W tym celu nasz podopieczny przemierza przepastne podziemia w celu odnalezienia antagonisty i rozprawienia się z nim. W tym dziele pomagają nam istoty nazywane “mote”.

Rozgrywka - Lumote: The Mastermote Chronicles

Lumote: The Mastermote Chronicles to gra logiczno-zręcznościowa. Nasza postać dysponuje kilkoma podstawowymi umiejętnościami, jak np. podwójny skok, ale najważniejsza na jej podorędziu jest zdolność przejmowania kontroli nad wymienionymi wyżej istotami zwanymi mote, które po dotarciu do odpowiednich miejsc mogą wpłynąć na otoczenie wokół nas. Lumote potrafi ponadto manipulować kwiatami, które mogą odblokować nowe przejścia, przetransportować nas do niedostępnych części levelu czy posłużyć jako platformy.

Nasze główne zadanie sprowadza się do pokonania sześciu wież (pełniących funkcję światów), co przekłada się w sumie na pięćdziesiąt łamigłówek/pomniejszych plansz do rozwiązania/przejścia. Żywotność zabawy wydłuża kolekcjonowanie opcjonalnych znajdziek poukrywanych w świecie gry.

Wideo - Lumote: The Mastermote Chronicles

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper