Tin Hearts

Tin Hearts

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rogue Sun
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
20.04.2023
Europa:
20.04.2023
Producent:
Rogue Sun
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
20.04.2023
Europa:
20.04.2023

Tin Hearts - opis gry

Tin Hearts to gra logiczno-zręcznościowa inspirowana serią Lemmings. Za jej produkcję odpowiadało studio Rogue Sun, a za wydanie Wired Productions. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series. 

Fabuła - Tin Hearts

Tin Hearts to gra twórców serii Fable inspirowana popularnymi w swoim czasie Lemingami. Akcja rozgrywa się w wiktoriańskiej Anglii. Podczas zmagań przejmujemy kontrolę nad grupą małych ołowianych żołnierzyków wykonujących najróżniejsze zadania. Tłem dla ich poczynań jest historia życia utalentowanego wynalazcy Alberta J. Butterwortha oraz bliskich mu osób.

Rozgrywka - Tin Hearts

Rozgrywka przywodzi na myśl serię Lemmings, przy czym tutaj mamy do czynienia z trójwymiarowym środowiskiem. Nasze zadanie sprowadza się do przeprowadzania ołowianych żołnierzyków z punktu A do punktu B. Nad podopiecznymi nie mamy bezpośredniej kontroli. Zamiast tego robić musimy dwie rzeczy: manipulować otoczeniem, np. ustawiać klocki na trasie przemarszu, lub manipulować czasem. Do dyspozycji mamy kilka opcji działania, jak pauza czy przewijanie.

Tin Hearts oferuje ponad czterdzieści plansz. Wraz z postępami pojawiają się oczywiście nowe elementy urozmaicają formułę zabawy. Są to dla przykładu zabawkowe kolejki czy baloniki przyczepiane do żołnierzyków, dzięki czemu mogą oni łatwo pokonywać większe przeszkody.

Produkcja Rogue Sun nie oferuje dodatkowych trybów poza fabułą. Warto jednak dodać, że można w nią grać w goglach VR (choć nie są one potrzebne).

Wideo - Tin Hearts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper