Heavenly Bodies

Heavenly Bodies

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -
PS5 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
2pt Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.12.2021
Europa:
07.12.2021
Producent:
2pt Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.12.2021
Europa:
07.12.2021

Heavenly Bodies - opis gry

Heavenly Bodies to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio 2pt Interactive. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i PS5. Pozwalał on graczom przejąć kontrolę nad kosmonautą.

Rozgrywka - Heavenly Bodies

Produkcja studia 2pt Interactive nie stawia nacisku na fabułę. Do rozgrywki wchodzimy w zasadzie z marszu. Gra pozwala nam przejąć kontrolę nad kosmonautą, którego zadaniem jest wykonywanie rozmaitych czynności w warunkach zerowej grawitacji. Czynności te bywają przy tym mniej lub bardziej prozaiczne: może to być dla przykładu ustawianie anteny satelitarnej, podlewanie roślin lub takie pokierowanie skrzyni, by umieścić ją w odpowiednim miejscu. Podczas zmagań wzgląd należy mieć zwłaszcza na dwie kwestie. Po pierwsze, tutejszy gameplay opiera się na prawach fizyki. Po drugie, w trakcie zmagań kierujemy nie naszą postacią, tylko jej ramionami i dłońmi, za które odpowiadają różne przyciski i analogi. Wszystko to sprawia, że wykonanie najprostszej z pozoru czynności może okazać się nie lada wyzwaniem.

Twórcy przygotowali łącznie siedem scenariuszy, a każdy z nich zawiera zarówno zadania obowiązkowe potrzebne do kontynuowania ‘kampanii’, jak i te opcjonalne. Całość można ukończyć w mniej więcej pięć godzin. Żywotność zabawy wydłuża dodatkowo tryb multiplayer w formie kooperacji, w którym dwóch kosmonautów współpracuje ze sobą w celu rozwiązywania problemów. 

Co warto dodać, gra oferuje trzy metody sterowania, tj. np. z asystami i bez. W gruncie rzeczy pełnią one funkcję poziomów trudności.

Wymagania sprzętowe - Heavenly Bodies

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 660
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Heavenly Bodies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper