Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Darjeeling
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
15.07.2021
Europa:
15.07.2021
Producent:
Darjeeling
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
15.07.2021
Europa:
15.07.2021

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective - opis gry

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective to gra logiczno-przygodowa wyprodukowana przez studio Darjeeling i wydana przez Pixmain. Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie popularnej serii książek.

Fabuła - Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

Produkcja Darjeeling powstała na podstawie popularnej serii książek o przygodach tytułowego detektywa Pierre'a i jest kierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców. Główny bohater musi powstrzymać swojego arcwyroga Pana X, który wykradł z muzeum tajemniczy artefakt, kamień zdolny przemienić wszystko w labirynty. W zmaganiach tych pomaga mu asystentka Carmen.

Rozgrywka - Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

Założenia rozgrywki są bardzo proste - naszym zadaniem jest przedostać się z punktu A do punktu B. Tyle teoria. W praktyce jednak wygląda to nieco inaczej. Miejscówki, jakie odwiedzamy w poszukiwaniu Pana X, zostały przemienione w labirynty: wijące się niemal bez końca ulice i zaułki, tabuny ludzi mogących zasłaniać przejścia, zmyślnie poustawiane elementy otoczenia umożliwiające przemieszczanie się to tu to tam etc. Gra składa się z dziesięciu poziomów, w trakcie których odwiedzamy różne zakątki Opera City. Pomiędzy levelami oglądamy natomiast komiksowe przerywniki.

Przejście gry nie zajmuje wiele. Można ją ukończyć w mniej więcej trzy godziny. Labyrinth City oferuje jednak dodatkowe atrakcje wydłużające żywotność zabawy jak poszukiwania skarbów, stron dziennika Pana X czy minigry w formie wyzwań ‘zlecanych’ przez niedźwiedzia polarnego spotykanego w trakcie prób pokonywania labiryntu (na każdym poziomie jest jeden). 

Wideo - Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper