Hi-Fi Rush

Hi-Fi RUSH

Ocena wg platformy:

PS5 10.0
XSX|S 5.8
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tango Gameworks
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa,   Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
25.01.2023
Europa:
25.01.2023
Polska:
25.01.2023
Producent:
Tango Gameworks
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa,   Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
25.01.2023
Europa:
25.01.2023
Polska:
25.01.2023

Recenzja redakcji

Hi-Fi Rush
Iza Łęcka

Iza Łęcka

9.5
Hi-Fi Rush – recenzja gry. Tango Gameworks przejęło scenę i nie bierze jeńców
XSX|S PC
Pokaż kolejne recenzje

Hi-Fi RUSH - opis gry

Hi-Fi RUSH to gra rytmiczna wyprodukowana przez studio Tango Gameworks i wydana przez Bethesda Softworks. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i PS5.

Fabuła - Hi-Fi RUSH

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest Chai, chłopak, który z powodu utraty ręki zgłasza się do Project Armstrong, ambitnego przedsięwzięcia zorganizowanego przez wielką korporację, by odzyskać utraconą sprawność. Vandelay Technologies nie ma jednak dobrych zamiarów. Gdy plan robotyzacji się komplikuje, Chai pozostaje z mechaniczną ręką i odtwarzaczem muzyki wbudowanym w ciało. Jego zadaniem jest z jednej strony nie dać się złapać, a z drugiej stawić czoło prześladowcom i pokonać ich w nierównej walce.

Rozgrywka - Hi-Fi RUSH

Hi-Fi RUSH to połączenie gry rytmicznej/muzycznej i zręcznościówki. Spora część rozgrywki to pokonywanie mniej i bardziej wymyślnych przeszkód. Na początku zmagań nasz podopieczny dysponuje zestawem standardowych umiejętności, jak dash czy podwójny skok, lecz wraz z postępami, tj. gromadząc tutejszą walutę (gears), możemy ten stan rzeczy zmienić. Nowe zdolności odblokowujemy  w hubie, bazie wypadowej, do której wracamy między levelami.

Drugim ważnym filarem gameplayu jest w produkcji Tango Gameworks walka. Ta wymaga wyczucia rytmu, tj wyprowadzania ataków w taki sposób, żeby współgrały one z rytmem. Im bardziej precyzyjni będziemy, tym większe obrażenia zadamy. Po zakończeniu starcia jesteśmy oceniani – najniższa nota to E, najwyższa S.

Po przejściu gry możemy odblokować dodatkową zawartość: nowe stopnie trudności, wyzwania czy możliwość wyboru zaliczonej już planszy.

Hi-Fi RUSH posiada dwie ścieżki dźwiękowe: jedna składa się z utworów na licencji (są wśród nich piosenki takich wykonawców jak The Black Keys czy Nine Inch Nails), druga z kawałków skomponowanych specjalnie na użytek gry.

Wideo - Hi-Fi RUSH

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper