.hack//Versus

.hack//Versus

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
28.06.2012
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
28.06.2012

.hack//Versus - opis gry

.hack//Versus to bijatyka, która została wydana na PlayStation 3 wyłącznie z myślą o japońskim rynku. Gra dystrybuowana była w specyficzny sposób - jako dodatek do filmu animowanego .hack//The Movie, wydanego na nośniki Blu-ray.

Autorzy .hack//Versus nie chcieli konkurować poziomem skomplikowania z Soul Calibur lub ze Street Fighterem. Twórcy pragnęli stworzyć grę prostą, która była swego rodzaju "fanservicem" dla miłośników serii .hack. W .hack//Versus do wyboru gracza jest tylko 8 zawodników, dysponujących raczej niewielkim repertuarem ciosów i combosów. Wygrana uzależniona jest od sprawnego wykorzystywania współczynnika "tension", który wyświetlany jest na dole ekranu.

Zawodnicy mogą
wykonywać uniki albo wyrywać się z combosów, ale kosztuje to każdorazowo kilka punktów z paska "tension". Gracz musi równoważyć czas odpoczynku z szarżami na przeciwnika. Gra posiada tryb pojedynków online, ale nie można w nim prowadzić walk na jednej konsoli w ramach Versusa. Ciekawą opcją gameplayową jest możliwość dozbrajania bohaterów o nowy ekwipunek. Atrakcją dla fanów serii .hack jest również fabuła. .hack//Versus prezentuje nieznane wcześniej wydarzenia z uniwersum serii.
Dalsza część tekstu pod wideo
 
.hack//Versus krytykowane było za uproszczoną grafikę i niewielką grupę dostępnych zawodników. Tytuł zebrał natomiast pochwały za dobrze wplecione atrakcje dla fanów oraz ciekawy scenariusz.

Wideo - .hack//Versus

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper