Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

7,8
70 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.9
X360 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
24.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.10.2010
Europa:
15.10.2010
Polska:
15.10.2010
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
24.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.10.2010
Europa:
15.10.2010
Polska:
15.10.2010

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - opis gry

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 jest bijatyką na licencji anime Naruto, stworzoną przez studio CyberConnect2 i wydaną przez Namco Bandai Games w październiku 2010 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ultimate Ninja Storm 2 jest bezpośrednią kontynuacją wydanej rok wcześniej „jedynki”.

Fabularny tryb Ultimate Adventure został usprawiony w porównaniu do poprzedniej części, gdyż deweloper zdecydował się na dłuższy i inaczej poprowadzony sposób opowiadania historii. Akcja w grze rozpoczyna się od powrotu Naruto do Konohy (Wioski Ukrytej W Liściach) po dwóch i pół roku intensywnego treningu nadzorowanego przez Jirayi’e, by móc wznowić swoją misję: ocalić Sasuke. Zostajemy rzuceni w świat gry, który już nie jest sandboksem. jak to było w poprzedniej części, a klasycznymi klatkami, po których należy się przemieszczać w celu pozyskiwania niezliczonej ilości misji, takich jak klasyczna walka z przeciwnikiem czy pojedynek z bossem. Zwiększył się wachlarz możliwości gracza - twórcy dali nam możliwość rekrutowania dowolnie zestawionego przez nas zespołu (choć tylko w misjach pobocznych) oraz przyporządkowywania naszym postaciom ekwipunku, nie wspominając o niezliczonej liczbie modyfikatorów, zwiększających możliwości w czasie walki.

Mechanika rozgrywki w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 uległa wielu zmianom. W teorii przeciwników atakujemy dokładnie w taki sam sposób, jak to było w części poprzedniej, wybierając postać oraz wsparcie dla naszej drużyny. Gracz został jednak pozbawiony możliwości wyboru jutsu - nowością, która rekompensuje tę stratę, jest rodzaj postawy, jaką przyjmie nasz support. Do wyboru mamy trzy postawy: atak, obronę i balans. Życia również mamy mniej, gdyż zamiast trzech, mamy tylko dwa paski, natomiast jutsu zabiera o wiele mniej punktów wytrzymałości niż w poprzedniej części. W kwestii dostępnych postaci, CyberConnect2 oddało nam tym razem do dyspozycji czterdziestu dwóch wojowników. Ultimate Ninja Storm 2 oferuje również rozgrywkę online, której w pierwszej części niewątpliwie zabrakło. W Sieci można walczyć zarówno w meczach nierankingowych, jak i wyciskać z pada wszystko walcząc o punkty w turniejach rankingowanych.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 może pochwalić się wysokiej jakości oprawą graficzną w technice cel-shading, jak również dobrze zrealizowaną warstwą audio. Podczas pojedynków w tle przygrywają utwory z anime Naruto spod ołówka Takanashi Yasuharu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper