One Piece: Pirate Warriors 2

One Piece: Pirate Warriors 2

6,6
24 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0
PS Vita 4.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.03.2013
Europa:
30.08.2013
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.03.2013
Europa:
30.08.2013

Recenzja redakcji

Recenzja One Piece: Pirate Warriors 2
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

5.0
Recenzja One Piece: Pirate Warriors 2
Pokaż kolejne recenzje

One Piece: Pirate Warriors 2 - opis gry

Wydane na PlayStation 3 i PlayStation Vita One Piece: Pirate Warrior 2 to gra akcji typu hack’n’slash wyprodukowana przez studio Omega Force, twórców serii Dynasty Warriors. Tytuł powstał na licencji szalenie popularnej w Japonii (i nie tylko tam) mangi autorstwa Eiichiro Ody.

Pirate Warriors 2 -- w przeciwieństwie do oryginału -- nie trzyma się sztywno fabularnego kanonu i zamiast tego opowiada nową historię, która rozgrywa się dwa lata po wpłynięciu przez załogę Słomkowych Kapeluszy na wody Nowego Świata. Oprócz głównego trybu fabularnego gra posiada także Pirates Log Mode pozwalający zapoznać się z alternatywnymi scenariuszami.

 

Walki rozgrywają się z większych rozmachem, co oznacza, że będziemy je toczyć ze znacznie większą liczbą przeciwników. Do wyboru mamy bohaterów anime takich jak Luffy, Sanji czy Zoro - każdy posiada przy tym unikalny zestaw umiejętności. Nowy jest system pozwalający wydawać zgarniane podczas rozgrywki pieniądze na rozwój podopiecznych. Wyrugowano natomiast wstawki QTE obecne w oryginale

 

Inaczej wygląda też funkcja supportu. Odpowiada za nią specjalny wskaźnik, który nabijamy w trakcie młócki. Gdy dojdzie do odpowiedniego poziomu będziemy mogli wejść w tzw. tryb Haki i na pewien okres czasu zmienić postać. Co więcej, Haki posiada także inne właściwości pozytywnie wpływające na kierowaną przez nas postać. Niektórzy mogą stać się silniejsi, w przypadku pozostałych przeciwnicy zaczynają się z kolei poruszać w zwolnionym tempie.

 

Na Zachodzie Pirate Warriors 2 ukazało się tylko na PlayStation 3. Wersja na PlayStation Vita nie opuściła granic Japonii. W grze zaimplementowano multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - One Piece: Pirate Warriors 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper