Flashout 3

Flashout 3

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC 8.3
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jujubee
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022
Producent:
Jujubee
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022

Recenzja redakcji

Flashout III
5.0
Flashout 3 - recenzja gry. Polski WipEout powraca na salony
PS5 XSX|S NS PC PS4 XONE

Flashout 3 - opis gry

Flashout 3 to gra wyścigowa w konwencji future racera wyprodukowana i wydana przez polskie studio Jujubee. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Flashout 3

Flashout 3 to futurystyczne wyścigi czerpiące inspiracje z serii Wipeout należącej do Sony. Głównym wariantem zabawy jest tutaj kampania, która pozwala nam wcielić się w jedną z dwóch postaci: Silasa lub Beę. Bohaterowie mają swoje historie, lecz wspólnym mianownikiem dla obojga jest bycie underdogiem. Schemat kampanii przypomina tryby kariery z innych gier wyścigowych. Zabawę rozpoczynamy od najmniej prestiżowych zawodów, jednak wraz z wynikami odblokowujemy nowe, bardziej wymagające turnieje. Warunkiem jest zajęcie co najmniej trzeciego miejsca w klasyfikacji ogólnej na koniec rywalizacji. Warto wspomnieć, że nie każdy etap zmagań to standardowy wyścig. Może to być chociażby próba wykręcenia najlepszego czasu okrążenia bądź wyścig, w którym zawodnik zajmujący ostatnie miejsce odpada po przejechaniu okrążenia. 

Model jazdy jest zręcznościowy. Na trasach porozmieszczane są zielone nakładki, dzięki którym możemy rozpędzić swój latający bolid (pojazdy poszczególnych bohaterów różnią się parametrami). Oprócz tego mamy trzy sloty na zamontowanie ekwipunku z trzech różnych kategorii. Są to bronie ofensywne, defensywne i wspomagacze takie jak tarcza czy dopalacz; zamontowanie broni wiąże się jednak z kosztem. Pojazdy mają swoją wytrzymałość. Jeśli zostaną pozbawione pancerza, eksplodują, po czym po krótkiej przerwie wracają do ścigania.

Oprócz kampanii Flashout 3 oferuje także tryb szybkiego wyścigu i multiplayer.

Wideo - Flashout 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper