Zombie Apocalypse

Zombie Apocalypse

5,9
19 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.6
X360 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nihilistic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.09.2009
Europa:
23.09.2009
Producent:
Nihilistic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.09.2009
Europa:
23.09.2009

Zombie Apocalypse - opis gry

Zombie Apocalypse to strzelanina wyprodukowana przez amerykańskie studio Nihilistic Software i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Gra, jak nietrudno się domyślić, traktuje o apokalipsie zombie. Nasz podopieczny musi przeżyć przez 55 plansz/dni, by skończyć z koszmarem. Tyle teorii. Pod względem rozgrywki mamy tu do czynienia z czymś, co przywodzi na myśl klasyczne twin-stick shootery, jak Robotron czy Smash TV. Do wyboru mamy cztery postacie różniące się paroma szczegółami. Grać można w singlu i multiplayerze w maksymalnie cztery osoby.

Podczas rozgrywki nasze zadanie sprowadza się do eliminowania rzesz umarlaków i ratowania ocalałych cywili. Zombie poruszają się wolno, lecz jednocześnie jest ich bardzo dużo, więc musimy dobrze planować nasze działania. W przypadku gdy jeden lub dwóch przeciwników dorwie się do nas możemy go jeszcze ‘strząsnąć’, jednak większa liczba równoznaczna jest z kopnięciem w kalendarz. Do wyboru mamy dziesięć broni. Jest to między innymi karabin maszynowy, strzelba, miotacz płomieni i piła mechaniczna. Ciekawym ‘narzędziem’ jest różowy pluszowy miś działający jak przynęta na zombie.

Jeśli chodzi o ocalałych potrzebujących pomocy, ci czasami wyłażą z ukrycia i wymachują rękami by przywołać helikopter. My w tej sytuacji musimy ich osłaniać.

Za ratowanie cywili i eliminowanie zombie otrzymujemy punkty. Wraz z postępami odblokować możemy dodatkowe tryby rozgrywki.

Wideo - Zombie Apocalypse

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper