X-Men Legends

X-Men Legends

7,2
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.2
XBOX 7.3
GC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Raven Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   RPG akcji
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2004
Europa:
22.10.2004
Polska:
22.10.2004
Producent:
Raven Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   RPG akcji
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2004
Europa:
22.10.2004
Polska:
22.10.2004

X-Men Legends - opis gry

X-Men Legends to gra akcji z elementami RPG wyprodukowana przez Raven Software i wydana przez Activision na PlayStation 2, GameCube’a i Xboxa. Tytuł bazuje na popularnej licencji wydawnictwa Marvel, ale wydarzenia w nim przedstawione nie są kanoniczne dla cyklu.

Fabułę X-Men Legends śledzimy z perspektywy Alison Crestmere, młodej mutantki posiadającej zdolność manipulowania aktywnością wulkaniczną. W trakcie jej treningu w X-Mansion X-Meni wysyłani są na różnego rodzaju misje, które w pewnym momencie zaczyna spajać większa intryga.

 

W grze składamy ekipę liczącą czterech mutantów. Do wyboru mamy postacie znane z kart popularnego komiksu, przy czym warto zaznaczyć, że nie wszystkie są dostępne od samego początku (wszystkich jest łącznie 15). Podczas rozgrywki mamy do czynienia z jatką, jednak twórcy wtłoczyli tu i ówdzie kilka elementów kojarzonych z tytułami RPG. Nasi podopieczni zgarniają doświadczenie, co pozwala im rozwijać umiejętności, a także napotykają na swej drodze różne dające się wyekwipować przedmioty podnoszące potencjał bojowy. Każda z postaci posiada unikalny dla siebie zestaw umiejętności, którego częścią są zwykłe ataki i specjalne techniki. Jeśli zbierzemy co najmniej dwóch mutantów i spełnimy odpowiedni warunek, będziemy także mogli odpalić combo z ich udziałem.

 

Pomiędzy misjami odwiedzamy X-Mansion, swoistą bazę, gdzie możemy zdobyć więcej informacji o fabule, uniwersum, obejrzeć ciekawe materiały, wziąć udział w minigrze, w której zdobyć zgarnąć doświadczenie, a także zająć się pobocznymi misjami. Do dyspozycji mamy również ‘sklepy’ z ekwipunkiem i medykamentami.

 

X-Men Legends posiada tryb multiplayer dla czterech osób. Gracze mogą nie tylko wspólnie przechodzić główną kamapnię, ale też walczyć przeciwko sobie lub odpierać hordę sterowanych przez sztuczną inteligencję przeciwników.

Wideo - X-Men Legends

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych