Justice League Heroes

Justice League Heroes

6,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0
DS 8.0
PS2 6.6
XBOX 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Snowblind Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.10.2006
Europa:
24.11.2006
Polska:
19.01.2007
Producent:
Snowblind Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.10.2006
Europa:
24.11.2006
Polska:
19.01.2007

Justice League Heroes - opis gry

Justice League Heroes to gra action-adventure z elementami RPG wyprodukowana przez Snowblind Studios i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox, PlayStation Portable i Nintendo DS.

Na świecie dochodzi do serii dziwnych incydentów. W ośrodku badawczym w Metropolis psują i buntują się roboty wojskowe, w Finlandii zaczynają grasować genetycznie usprawnione stworzenia, w Nevadzie grupa przestępców, która nie miała ze sobą nic wspólnego, przejmuje bazę rakietową, natomiast spod powierzchni Marsa zostają wyswobodzeni Biali Marsjanie, którzy planują atak na Ziemię. Te wszystkie wydarzenia, pozornie nie mające ze sobą nic wspólnego, posiadają jednak pewien wspólny mianownik, będąc częścią niecnego planu wykoncypowanego przez złoczyńców. Czoła stawić im muszą superbohaterowie zrzeszeni w Lidze Sprawiedliwych (opis fabuły dotyczy wersji z PS2, Xboxa i PSP; wersja z NDS-a jest prequelem). Za scenariusz gry odpowiadał scenarzysta komiksów i filmów animowanych Dwayne McDuffie.

Do wyboru otrzymujemy na początku siedem grywalnych postaci, superbohaterów znanych z kart komiksów DC. Są to Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Martian Manhunter, Flash oraz Zatanna. Do tej grupy dołączyć mogą jeszcze inni, jesli spełnimy określone warunki i uda nam się ich odblokować (co warto dodać, wersja z PSP oferuje dwie postacie niedostępne nigdzie indziej). Rozgrywka nastawiona jest na akcję i eliminowanie rzesz nieprzyjaciół. Sterowanie w przypadku wszystkich postaci wygląda bardzo podobnie, lecz różnią się oni mocami. Dla przykładu Superman potrafi latać, Wonder Woman odbijać pociski, natomiast Batman ciskać swoimi batarangami. Warto dodać, że podczas zmagań bierze udział dwójka bohaterów, pomiędzy którymi można się swobodnie przełączać (grać można też w multiplayerze z drugą osobą).

W grze zaimplementowano pewne elementy RPG. Zbierając orby pozostawiane przez pokonanych przeciwników zyskujemy doświadczenie, które można przeznaczyć na rozwój umiejętności podopiecznych.

Wideo - Justice League Heroes

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper