World Racing 2

World Racing 2

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS2 7.0
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Synetic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.01.2006
Europa:
13.01.2006
Polska:
31.01.2006
Producent:
Synetic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.01.2006
Europa:
13.01.2006
Polska:
31.01.2006

World Racing 2 - opis gry

World Racing 2 to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Synetic i wydana przez TDK Mediactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox (w odróżnieniu od pierwszej części ‘dwójka’ nie została wydana na GameCube’ie).

Rozgrywka - World Racing 2

Dalsza część tekstu pod wideo

W odróżnieniu od pierwszej części, która powstała we współpracy z firmą Daimler-Chrysler (co zaowocowało ponad stoma modelami samochodów dostępnych w grze), druga odsłona serii World Racing oddaje nam do dyspozycji auta blisko dwudziestu producentów, jak Alfa Romeo, Morgan Motor Company, Volvo czy Lotus. Modeli jest około dziewięćdziesięciu, przy czym wspomnieć należy, że (podobna rzecz miała miejsce w pierwszej części) nie jest to do końca miarodajna liczba, ponieważ różnice między niektórymi z nich są ledwie dostrzegalne. Nie inaczej jest w przypadku  torów - jest ich około stu sześćdziesięciu (zlokalizowane są w różnych zakątkach świata), lecz różnice między nimi bywają niewielkie.

Najważniejszy tryb World Racing 2 to kariera, w której odwiedzamy różne zakątki świata, biorąc udział w zawodach wszelkiej maści. Są to nie tylko zwykłe wyścigi, ale też innego rodzaju wyzwania, jak jazda na czas czy konkurs driftów. Wraz z postępami zarabiamy pieniądze, zwane tutaj “speedbucks”, za które można odblokować nowe samochody i inne rzeczy. Co warto dodać, kariera jest bardziej liniowa, nie dając nam szczególnie dużej swobody, jeśli chodzi o możliwość podejmowania decyzji, gdzie i kiedy startować. Drugi tryb to Free Ride, który pozwala nam wybrać dowolny (odblokowany) samochód i tor, a następnie pojeździć bez dodatkowych ceregieli, co przydaje się zwłaszcza do szlifowania umiejętności.

W World Racing 2 nie brakowało także multiplayera. Na PC i Xboxie można było grać przez sieć, co więcej, wersja przeznaczona na sprzęt Microsoftu wspierana była po premierze dodatkami.

Wideo - World Racing 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper